Juhatus

Eesti Mööblitootjate Liidu juhatuse koosseis valiti 10.mai 2018 üldkoosolekul.

no_foto
juhatuse esimees – Recticel OÜ
Raul Laidvee
no_foto
juhatuse aseesimees – Alpek FL OÜ
Ivar Ilmjärv
+372 5026586 ivar@alpek.ee
robert
juhatuse aseesimees – Kalla Mööbel OÜ
Robert Pajussaar
+372 5093291 robert@kalla.ee
no_foto
TTÜ Puidutöötlemise Õppetool
Jaan Kers
+372 5150873 jaan.kers@ttu.ee
no_foto
AS Standard
Priit Tamm
+372 501 488 priit@standard.ee
no_foto
Radis OÜ
Mauri Abner
+372 55585656 mauri@radis.ee
no_foto
Neiser Grupp OÜ
Jori Ala-Jyrä
+372 6518900 jori@neiser.ee
no_foto
Neiser Grupp OÜ
August Kull
+372 5041650 august@neiser.ee
no_foto
Tallinna Ehituskool
Raivo Niidas

Revidendid:

no_foto
Kalev Kaarna
+372 58559285 kalev@tsenter.ee
no_foto
Taimi Hillak