Ermatiko OÜ

Ermatiko OÜ on 1993.a. detsembris asutatud Eesti perefirma. Alustades väikese 3-liikmelise pereettevõttena on tänaseks saanud Ermatiko OÜst arvestatav konkurent Eesti pehme mööbli valmistajate seas. Praeguseks toodame palju erinevaid pehme mööbli mudeleid. Nende hulgast on võimalik valida erinevates mõõtudes diivaneid, diivanvoodeid, nurgadiivaneid, tugitoole ja järisid. Pöörates tähelepanu ka pisidetailidele täiendame me järjepidevalt tootevalikut, et pakkuda klientidele lahendusi, mis vastavad just nende vajadustele. Tellimusel oleme valmistanud mööblit ka ühiskondlikesse ruumidesse nagu baarid, restoranid, klubid ja hotellid.

Alates aastast 1999 ekspordime üle 90% oma toodangust. Tänasel päeval on meil mitusada edasimüüjat üle Skandinaavia ja Euroopa.

Uutesse seadmetesse ja tootmishoonetesse pidev investeerimine on parandanud tunduvalt tootlikust ning töötulemusi. Meil on modernsed tootmishooned, automatiseeritud tehnikapark ja väga pühendunud ning motiveeritud, kõrgete erialaste teadmistega töötajad. Momendil töötab firmas ligi 65 inimest ja kogu tootmispinna suuruseks on üle 4500 m². Kõik võimalused, et pakkuda oma klientidele mõistliku hinna eest kõrge kvaliteediga mööblit.

  • адрес: Tööstuse 13, Laabi küla, Harku vald, 76901 Harjumaa
  • телефон: +372 6055 265; +372 6055 262
  • факс +372 6055 266
  • www.ermatiko.ee