Magistriõpe

Rahvusvaheline magistriõppekava

Puidu- ja plastitehnoloogia

Tule õpi TTÜ Puidu- ja plastitehnoloogia magistriõppekaval (puidutehnoloogia spetsialiseerumisega). Inglise keelsel õppekaval on sellel aastal kokku 20 tasuta kohta. Tegemist on erialaga, mis tagab tulevikus hästi tasutatud töökoha. Meie erialal on väga hea koostöö puidu, mööbli-ja puitmaja tööstuse ettevõtetega. Toimub palju ekskursioone, head praktikakohad, teeme tootearendusprojekte ja õppekaval on külalislektorid tööstusest. Igal aastal premeerib Eesti Mööblitootjate Liit parimat 2. a. magistranti õpitulemuste alusel 2000€ ja Eesti Metsa-ja Puidutööstuse Liit parimat lõpetajat 600€. Puidu- ja plastitehnoloogia eriala sobib hästi loomingulistele inimestele, andes võimaluse eneseteostuseks rahvusvahelises tiimis ideede genereerimisest ja kavandamisest kuni lõpptoote valmistamiseni välja.
Peale lõpetamist ootab Sind Eesti suurim tööstussektor väga hästi tasustatud töökohtadega üle Eesti!
Eriala sobib nii neidudele kui noormeestele. Kõik lõpetajad on leidnud endale erialased töökohad projektijuhina, projekteerijana, tootearendusinseneri, tehnoloogi, tootmis-, müügi-, ostu-, kvaliteedi- ja arendusjuhina. Meie lõpetajad töötavad ettevõtetes üle Eesti: Estonian Cell AS, AS Standard, AS Sarkop, Plaat Detail OÜ, Tarmeko LPD OÜ, Kohila Vineer OÜ, Valmos OÜ, Combimill Vaida OÜ, EVo Design OÜ, Kitman Thulema AS, Neiseri Grupp AS, Antsla Inno AS, Balti Spoon OÜ, Tekstuur OÜ.
Lisaks annab inglise keelne õpe väga hea eelise töötamiseks rahvusvahelises ettevõttes nii Eestis kui välismaal. Meie lõpetajate kõige kaugemate töökohariikidena võib välja tuua USA, Kanada, Singapur, India, Hiina, Pakistan, Nigeeria, jt .

Vastuvõtt kestab 26. juuni–5. juuli (kuni kell 15.00).

Lisainfo sisseastumise kohta:
www.ttu.ee/sisseastujale
www.ttu.ee/puidu-ja-plastitehnoloogia/

Parimad uued tudengid saavad erialastipendiumi 160EUR kuus: VAATA SIIT

Infovoldik ENG (PDF)

Kandideerimine: SAIS