21 | 12 | 16

“Eesti mööbli lood” raamatud nüüd müügil


"Eesti mööbli lood" raamatu tellimine

"Eesti mööbli lood" raamat võtab kokku viimase 25 aasta mööblitööstuse ajaloo, praeguse aja ja tuleviku Eesti mööblitööstusest erinevatest vaatenurkadest. See on raamat, mis on nii eesti, kui ka inglise keeles. Raamatus olevad kokkuvõtted aitavad paremini liikuda peatükkide vahel ning aidates aru saada raamatu sisust, mis neile parasjagu huvi pakub.
  • (372) 510-800-68
  • Price: 45,00 € Quantity:
    Võimalik edastada tellimise info läbi registreerimise vormi. Üksikeksemplari hind kõigile 1 raamat „eesti mööbli lood“ (45 EUR, hind sisaldab 9% käibemaksu). Võimalik tulla ise järgi EMTL kontorisse või saada raamat ka posti teel. NB! Kauba kätte saamine peale raamatuarve tasumist! Raamatute müük kestab kuni trükitud raamatute väljamüügini. Liidu liikmetele 15 raamatut hinnaga 390 EUR hind sisaldab 9% käibemaksu, mitteliikmetele 10 raamatut sama hinnaga. Üksikeksemplaride müügi info kohta saada päring info@furnitureindustry.ee või täida raamatuesitluse registreerimise vorm.
  • 0,00 €
    Saatmise hind vastavalt "Eesti posti/Omniva" hinnakirjale. Sõltub saadetise kaalust ja kaugusest. Informeerime ja lepime kokku vastavalt tellimusele saatmiskulu. Ühe raamatu saatmiskaal ~ 1,115 kg. Kui raamatule tullakse ise järgi, siis saatmiskulu ei lisandu.
    Andmed õiged, palun saata arve!