Liikmed

Dambis Eesti OÜ

Dambis – kvaliteetne linnamööbel täisväärtuslikuks avalikuks ruumiks Dambis on kvaliteetse linnamööbli tootja ja maaletooja. Pakume väga laia valikut välimööblit, mida iseloomustab vastupidavus ja kasutajasõbralik disain. Oleme oma kliendi kõrval ideest paigalduseni, pakkudes ka välimööbli hooldusteenust ning eritellimusi. Lisaks Dambis omatoodangule pakume üle 650 erineva kvaliteetse mööblieseme Euroopa tunnustatud tootjatelt. Pargipinkidele ja prügikastidele lisaks on meil […]

AS WERMO

  1947 asutatud mööblivabrik Wermo on suure kogemusega keskmise suurusega mööblitootja, kes töötab koos maailmatasemel disaineritega. Pikk kogemus elukondliku mööbli tootmisel muudab Wermo ideaalseks partneriks mööbli jaemüügiettevõtetele. Wermo toodangut müüakse Skandinaavia, Euroopa ,UK ja USA jaemüügi kettides.      

Andeston OÜ

Andeston OÜ põhitegevuseks on kõrgsurvelaminaadist (HPL) mööblidetailide ja mööbli  valmistamine. Oleme  Merino Laminates  kõrgsurvelaminaadi esindaja Baltikumis ja Soomes.  Meie laost leiab üle 40 erineva dekoori kõrgsurvelaminaati. Valmistame kõrgsurvelaminaadist töötasapindasid , mööbliuksi , erinevaid mööblidetaile ning mööblit nii koju kui ühiskondlikku ruumi. Projektipõhiselt valmistame tooteid melamiin-, spoon- ja MDF-plaadist  ning kasutame ka teiste laminaadi tootjate laminaate. […]

Model Metal OÜ

Ettevõtte tegevusala on suunatud mööblitootjatele, kes tegelevad väiksemal või suuremal määral eritellimusmööbli või muude sisustustoodete valmistamisega, mis vajavad terasest või roostevabast materjalist disainelemente. Erikujulisi raame või muid toote eripärast tingitud metallist komponente. Üks olulisemaid kvaliteedinõudeid peale täpsust on keevitusjälgede puudumine ning toote esteetiline väljanägemine, mis tähendab suurema tähelepanu asetamist toote järeltöötlusprotsessi. ( Kui ei ole nõutud […]

Khis OÜ

Põhiline tegevusala puidust disainvannide tootmine

Sealteck OÜ

Ettevõtte põhitegevuseks on eritellimusel valmistatud mööbli projekteerimine, tootmine ja paigaldus. Toodete hinnaklass sõltub eelkõige valitud materjalist ja tehnilisest keerukusest. Igale kliendile personaalselt lähenedes, arvesse võttes kliendi võimalusi ning vajadusi, suudame alati leida parima individuaalse lahenduse.
Aitame muuta teie mõtted isikupäraseks mööbliks!

Riksen OÜ

5 põhjust, miks teha koostööd just meiega:
15 aastat kogemust valdkonnas tähendab, et võid kindel olla meie oskustes ja know-hows
tulemused, mis lähevad korda: oleme tunnustatud tiitliga „Parim väiketootja mööblisektoris 2017“
asjatundlikud ja heatujulised projektijuhid, kes vastutavad oma lubaduste eest
sina saad rahulikult oma põhitööle keskenduda, sest me hoolitseme ise kõige vajaliku eest – disainist paigalduseni
oma ala parimatest spetsialistidest koosnev partnerite võrgustik, tänu kellele on teostatav ka kõige lennukam idee

123OK OÜ

Meile meeldivad lihtsad asjad. Sellepärast mõtlesimegi disainida kvaliteetmööbli, mis käib üks-kaks-kolm kerge vaevaga kokku ja lahti. Kvaliteetne disainmööbel on valmistatud käsitööna kasevineerist ja viimistletud looduslike OSMO õlidega, mis on ohutud inimestele, loomadele ja taimedele. Ristake jalad ning fikseerige need istumisalusega või lauaplaadiga. Andres Almazovi disainitud cross lock toolid ja lauad ei vaja muid kinnitusvahendeid. Ettevõttel on kaitstud disainilahendus ja valmistamise ainuõigus.

Pargon Sleep AS

Põhiline tegevusala Pehme mööbli ja voodite tootmine, kodutekstiili tootmine, mittekootud materjalide tootmine Töötajate keskmine 2016 aasta arv ja hetkeseis 2017 aasta arv 250 inimest

RaSun OÜ

Valmistame aastast 2010 diivaneid, tugitoole, voodeid, tumbasid ja kõike, mis on seotud polsterdamisega. Meie valmistatud mööblit leidub nii restoranides, ööklubides, kontorites kui ka kodudes.

Neiseri Grupp AS

Neiser on tootnud Eestis pehmet mööblit aastast 1992. Selle ajaga oleme saavutanud tehnoloogilises innovatsioonis ja tootearenduses liidripositsiooni mitte ainult Eestis, aga ka teiste Põhjala riikide seas.

Profixer OÜ

Erinevate firmade eduloo taga peitub üks tõsiasi – edu ei tule mitte kunagi üleöö. Nii ka meie firma lugu ei alanud eile, vaid 1997. aastal. Alustasime oma tegevust n-ö aabitsatõdedest. Ja mõnikord pidime kante käsitsi liimima, kuna seadmestikku polnud kuskilt kätte saada. Nüüd aga võime pakkuda kvalifitseerituid teenuseid, olgu see mistahes mööbli paigaldus teie kodus […]

Paigaldamine OÜ

Mööblipaigaldamine.ee, ärinimega Paigaldamine OÜ, pakub mitmekülgseid ja kaasaegseid mööblikäsitlemise teenuseid. Antud valdkonnas juba aastaid tegutsenuna oleme lahendanud palju põnevaid ja erinevaid sisustusprojekte, misläbi on meie meeskonnal laiahaardeline kogemustepagas. Hindame kõrgelt töö kvaliteeti ning paindlikku teeninduskultuuri, misläbi oleme saavutanud heakskiidu oma senistelt pikaajalistelt koostööpartneritelt. Referentsideks on hotellid, kaubanduspinnad, koolid, lasteaiad, bürood ja ka meelelahutuspinnad. Töötame allhanke […]

ESTmoobel

Eesti mööbli e-pood. Toodete valikus pakub ainult Eestis valmistatud mööblit.

Enima Trade OÜ

Enima Trade OÜ on asutatud 2012. aastal selleks, et pakkuda seda, mida iga klient mööblivalmistajalt soovib – professionaalset ja kiiretteenindust, põhjalikke teadmisi oma tegevusvaldkonnast, võimalike tekkivate probleemide kliendisõbralikku lahendamist, parima kvaliteedigatoodet – ja seda kõike paremate hindadega kui konkurendid! Enima Trade OÜ hõlmab endas gruppi inimesi, kes omavad kirge mööbli valmistamises, soovivad pidevalt edasi areneda, tahavad jõuliselt vallutada turgu ning omades selleks kõigeks piisavalt motivatsiooni, ambitsioone, oskusteavet ja kogemusi.

SunShip OÜ

SunShip OÜ Tegutseb aastast 1991. Valmistame klientide vajadustele vastavat kvaliteetset kaupluste sisustust ja eritellimusmööblit kaubandusele, kohvikutele-baaridele, kontoritesse, kodudesse ja kõikjale mujale, kus seda kasutatakse. Toodame kaubandussisustust, büroosisustust, seinasüsteeme, pilupaneele, müügialuseid, mööblit, laudu, kappe, vitriine, liuguksi, garderoobe, köögimööblit jne. Meie oskused ja tootmisseadmed võimaldavad meil kasutada toodetes erinevaid kvaliteetseid materjale – puitplaatmaterjalid, täispuit, plast ja akrüül, […]

BM Certification Estonia OÜ

BM Certification Estonia OÜ on pika ajalooga ettevõte (ulatudes aastasse 1934), mille teenused on klientide poolt kõrgelt hinnatud. Me pakume sõltumatut sertifitseerimise, testimise, inspekteerimise, koolitamise ja tehnilise toe teenust üle maailma.

Superhead OÜ

Superhead OÜ loodi 2004.a. Meie põhitegevuseks on sõidukite pehmete sisustuste eritellimusel valmistamine. Lisaks restaureerime ning valmistame ühiskondlike ruumide pehmet mööblit. Superhead OÜ visiitkaardiks on kõrge kvaliteet ning vastupidavus. Meie missiooniks on ühendada moodne tootmine traditsioonilise käsitööga.

Nobe Interiors OÜ

Oleme hetkel Eestis üks kõige uuema sisustusega tootmisettevõtteid, kus põhitoodanguks kaupluste, kontorite ja erisõidukite sisustus. Samuti valmistame eritellimusmööblit vastavalt kliendi soovidele. Tellimuste kiire täitmine on tagatud meie oma puidu-, metalli- ja viimistlustsehhi olemasoluga.

Viidest OÜ

Põhitegevusalaks on olnud 1994 aastast täispuidust köögimööbliuste ja mööblidetailide valmistamine vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Meie ettevõtet iseloomustavad paindlikkus, kõrge kvaliteet ja uuendusmeelsus.

Kitman Thulema AS

Kitman Thulema ASi põhitegevuseks on ühiskondlike ruumide sisustuslahenduste kavandamine ja teostamine, samuti pakub Kitman külmatehnilisi terviklahendusi. Alates septembrist 2010 omandas Kitman kaubamärgi Thulema.

TTÜ Puidutehnoloogia labor

Puidutöötlemise õppetool (kateeder) asutati 1979. a. Eesti puidutööstuse initsiatiivil. Õppetooli avamine TTÜ-s võimaldas alustada inseneride ettevalmistamist Eestis puidutöötlemise erialal.

Agenda PRO OÜ

Agenda PRO OÜ on mööblifurnituuri hulgimüügiga tegelev ettevõte, firma ajalugu algas 1993. aastal ja sellest ajast saati oleme varustanud Eesti, Läti ja Leedu mööblitootjaid tarvikute, mehhanismide ja furnituuridega. Teeme tihedat koostööd paljude juhtivate köögi-, kontori- ja projektimööbli tootjatega.

Antsla-Inno AS

AS Antsla-Inno on asutatud 1996.aastal. Firma põhitegevuseks on pehme mööbli tootmine ja turustamine. Algaastail töötas firmas 13 inimest ja realiseerimise netokäive kuus oli 250 000 krooni. Alates 1999. aastast oleme pidevalt kasvanud.

Alpek OÜ

Alpek OÜ on ainuke ettevõte Eestis, kes pakub pehme mööbli tööstusele nii porolooni kui ka tarvikuid koos. Meie tootevalikust leiate ainult maailmas tunnustatud ja kvaliteetseid tarvikuid. Alpek OÜ tegeleb porolooni lõikamisega aastast 2005. Kõik meie poolt kasutatavad poroloonid vastavad kõrgetele Euroopa Liidu standarditele ning omavad vastavaid sertifikaate.

Duo-Line OÜ

OÜ Duo-Line on kiirelt arenev 2005. aastal loodud mööbli projekteerimise, tootmise ja paigaldusega tegelev ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele mõistliku hinnaga funktsionaalseid, praktilisi ja toimivaid lahendusi. Põhitegevusalaks on köögi-, vannitoa-, esikumööbli ja garderoobide projekteerimine, jae- ja hulgimüük, valmistamine ja paigaldus. Lisaks sellele pakume lükanduksi, furnituuri, mööblitarvikuid ja kodumasinaid.

PSI Sisustus

PSI Sisustus (M.F.Leming OÜ) on Eesti juhtiv mööblipakkuja alates 1991 aastast. Põhitegevuseks on pakkuda klientidele parimaid interjööri disaini lahendusi koju, kontorisse ning ühiskondlikku ruumi.

Nevotex Eesti OÜ

Me oleme juhtivaid pehmemööbli materjalide hulgi- ja jaemüüjaid Baltikumis ja Skandinaavias. Meil on kõike alates kangastest ja nahkadest kuni käsitööriistadeni ja voodimehhanismideni. Meie jaoks on oluline, et kõik tooted meie kollektsioonis oleks kõrge kvaliteediga.

Paisuots OÜ

OÜ Paisuots on 100% Eesti kapitalil põhinev täispuidust mööblit valmistav perefirma, mis asutati aastal 1992. Toodame ja müüme täispuidust aiamööblit. Meie missiooniks on pakkuda kliendile looduslähedast elukeskkonda, väärtustada puitu kui kvaliteetset keskkonnasõbraliku materjali, luua mööblit säilitades puidu omapära ja naturaalsust, arvestada tellija soove-vajadusi materjali ning disaini valimisel.

Plaat Detail OÜ

Plaat Detail OÜ on FORMICA kõrgsurvelaminaatide esindaja Baltimaades. Firma on asutatud 1996. aastal Tallinnas. Plaat Detail OÜ tegeleb lisaks laminaadi müügile ka laminaadist toodete valmistamisega. Meie peamisteks klientideks on mööblitootjad, sisustus- ja ehitusettevõtted ning ehitusmaterjalide kauplused.

Recticel OÜ

Käesoleval hetkel on meie klientideks suur osa pehme mööbli ja madratsite tootjatest Eestis. Klientide vajadused ja ettepanekud on meie töötajate jaoks võtmesõnaks, ning meie sihikindlale tegevusele tuginedes on esmatähtis kiire reageerimine kliendi soovidele, kvaliteet ja tahe olla paindlik ning parim partner vahtpolüuretaani ja erinevate valmistoodete tarnimisel.

Sirkel Fabrics OÜ

Pakume tipptasemel kvaliteediga nii kaasaegseid kui ka aegumatuid ja end hästi tõestanud sisustuskangaid pikaajalistelt ja usaldusväärsetelt koostööpartneritelt peamiselt Euroopas.

Syntema AS

Syntema pakub puidu- ja metallitööstusele ametliku edasimüüjana Becker Acroma ja Becker Industrial Coatings tooteid, toonimisteenust ja tehnoloogilist nõustamist. Lisaks turustame AWUKO lihvimistarbeid ning GRACO pihustamisseadmeid. Praegu kuulub Syntemale ja Becker Acromale ligikaudu 30% Eesti tööstusvärvide turust.

Võrumaa Kutsehariduskeskus

Võrumaa Kutsehariduskeskuse esiisadeks on 1920. aastal loodud Võru Põllutöökool ja 1925. aastal loodud Võru Tööstuskool. Võru Tööstuskool tegi ajaloo vältel samuti läbi mitmeid nimemuutusi, kuid truuks jäädi õpetatavatele erialadele – metalli- ja puidutöötlemisele. Võrumaa Kutsehariduskeskuse tegevuse aluseks on kahe kooli 80 aasta jooksul korjatud kogemused ja tarkuseterad.

Rakvere Ametikool

Rakvere Ametikooli missiooniks on luua innovatiivsed võimalused õppija isiklikuks arenguks ja toimetulekuks tööelus, ajakohase õpikeskkonna ning sõbraliku, motiveeritud ja kvalifitseeritud personali kaudu. Hüüdlause: „Meistrid on mängus”

Kõrgem Kunstikool Pallas

Tartu Kõrgem Kunstikool (TKK) on eesti kunsti edendav, kultuuriväärtusi säilitav, kaasaegseid tehnoloogiaid ja infotehnoloogiat rakendav, ettevõtlust ning loovtööstust toetav rakenduskõrgkool.

Kuressaare Ametikool

Kool loodi 6. novembril 1922 Kuressaare Ehitusinstruktorite Koolina, esmakordselt võeti vastu 19 õpilast. See märgib ka järjepideva kutsehariduse algust Saaremaal. Tänaseks õpib koolis üle 900 õpilase.

Tallinna Ehituskool

Tallinna Ehituskool on partnerite poolt tunnustatud kutsekool. Oleme saavutanud läbi aastate vabariiklikel kutsemeistrivõistlustel kõrgeid kohti. 2014. aasta sügisel valmib uus kaasaegne praktikabaas.

Standard AS

Standard on Baltimaade juhtiv sisustusprojektide teostaja, mille tugevuseks on ajalugu, pikaajalised kogemused ning püsiv arenemissoov. Standard alustas tegevust 1944. aastal.

Meil on kaks ärisuunda: StandardPro tegevus keskendub hotellide ja avalike ruumide sisustamisele. StandardOffice pakub büroo- ja interjöörilahendusi. Standardi tugevuseks on täisteenuse pakkumine – me aitame kliendil muuta tema vajadused reaalsuseks.

Haapsalu Kutsehariduskeskus

Haapsalu Kutsehariduskeskuses õpib ligikaudu 800 õpilast, neist 92 õpilast puidutöötlemise valdkonnas tisleri, puidupingitöölise, mööblirestaureerimise ja sadulsepa erialal. Õpilaskonnast moodustavad 48% täiskasvanud õpilased, kelle seas on just mööblitootmisega seotud erialad (mööblirestaureerimine, sadulsepp) väga populaarsed.

Radis OÜ

Oleme paindlik ettevõte, kes kaasates koostööpartnereid oleme võimelised disainima, arendama ja tootma erinevaid innovaatilisi tooteid ekspordi jaoks vajalikes kogustes. Laia tootesordimendi kujundamine enda disainerite ja Eesti Kunstiakadeemia abil on elavat huvi äratanud ja müüki suurendanud välisturgudel. Müüme oma mööblit Saksamaal, Prantsusmaal, Suurbritannias, Soomes ja Eestis.

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Pärnumaa Kutsehariduskeskuses õpib tislerierialal põhihariduse baasil ca 50 õpilast. Avatud on ka CNC-pingi operaatori õpe keskhariduse baasil. Kool pakub suurepäraseid täiend- ja ümberõppe võimalusi koostööpartneritele ja erinevatele asutustele.

Velma Mööbel OÜ

Velma Mööbel OÜ on asutatud 1997. aastal. Oleme üks suuremaid mööblitootjaid Tartu linnas. Toodame köögi-, büroo-, meditsiini-, hotelli-, raamatukogu ja kodumööblit. Enamus toodetest valmistatakse tellimustööna. Kasutame oma toodetes kvaliteetseid materjale ja mööblifurnituure.

Valgamaa Kutseõppekeskus

Valgamaa Kutseõppekeskus loodi 1. septembril 1999 Helme ja Valga kutsekoolide liitmisel üheks Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas olevaks riigi õppeasutuseks. Aastatel 2009-2011 valmis Valga linnas uus Valgamaa Kutseõppekeskuse hoonetekompleks, mis avati pidulikult 1. septembril 2011. Nägus koolihoone ja õpilaskodu Valga linnas Viljandi ja Loode tänavate nurgal moodustavad kaasaegse õppelinnaku – kampuse.

Viljandi Kutseõppekeskus

Vana-Võidus asuv Viljandi Kutsehariduskeskus on kaasaegne ametikool kuhu õpilased tahavad tulla heal meelel ametit õppima. Siin saab töömeheteed alustav noor esmakoolituse, siin toimub täiskasvanute ja erivajaduste inimeste koolitus, karjäärinõustamine, õpetajate ja õpilaste ning piirkonna väikeettevõtjate koolitamine. Vana-Võidust saadud teadmistega tuleb toime Euroopas ja mujal maailmas.

Kalla Mööbel OÜ

Ettevõttes töötab täiskohaga 27 inimest, ning suurimad kliendid on toitlustus ja kaubandusettevõtted. Meie peamine sihtturg on Eesti, kuid omame partnereid Soomes, Rootsis ja Saksamaal.