13 | 04 | 21

Tallinna Tehnikaülikooli puidutehnoloogia labor kutsub ettevõtete töötajaid, kes soovivad end täiendada osalema TTÜ magistriõppe infotunnis.

Juba kolmapäeval 14. aprillil kell 19:00-20:00 toimuvas magistriõppe infotunnis tutvustame „Puidu-, plasti ja tekstiilitehnoloogia“  magistriõppe eriala.

TTÜ magistriõppekava Puidu-, plasti ja tekstiilitehnoloogia infotunni LINK:

Kliki siia infotunni koosoleku lingile Click here to join the meeting

Puidutehnoloogiat õppides omandad põhiteadmised tehnoloogiaettevõtluse, projekti kavandamise, analüüsi ja juhtimise kohta, mida võid täiendada valikainetega.

Tootearenduse ja innovatiivse tootmisega on seotud materjalide testimismeetodid, valdkonnaspetsiifilised (puit või tekstiil) CAD/CAM tehnoloogiad ja toodete modelleerimine ning tootmise digitaliseerimine.

Me ei piirdu ainult teoreetiliste teadmistega – õppetöös on suur rõhk praktilistel laboritöödel, ülesannete lahendamisel ja projektide teostamisel. E-õpe võimaldab kõigil kursustel paindlikult teadmisi omandada.

Pane tähele! Õppetöö toimub inglise keeles. Tegemist on rahvusvahelise õppekavaga, millel õppimine on Eesti ja teiste Euroopa Liidu riikide kodanikele tasuta.

https://taltech.ee/puidu-plasti-ja-tekstiilitehnoloogia