Juhatus

Eesti Mööblitootjate Liidu juhatuse koosseis valiti 28. aprill 2016 üldkoosolekul.

no_foto
juhatuse esimees – Recticel OÜ
Raul Laidvee
no_foto
juhatuse aseesimees – Alpek FL OÜ
Ivar Ilmjärv
+372 5026586 ivar@alpek.ee
robert
juhatuse aseesimees – Kalla Mööbel OÜ
Robert Pajussaar
+372 5093291 robert@kalla.ee
no_foto
TTÜ Puidutöötlemise Õppetool
Jaan Kers
+372 5150873 jaan.kers@ttu.ee
no_foto
Antsla Inno AS
Taimi Hillak
no_foto
Radis OÜ
Mauri Abner
+372 55585656 mauri@radis.ee
no_foto
AS NAVA
Alar Mozolev
+372 5271111 alar.mozolev@nava.ee
 

Revidendid:

no_foto
Raivo Niidas
no_foto
August Kull
+372 5041650 august.kull@gmail.com