Alpek OÜ

Alpek OÜ on ainuke ettevõte Eestis, kes pakub pehme mööbli tööstusele nii porolooni kui ka tarvikuid koos. Meie tootevalikust leiate ainult maailmas tunnustatud ja kvaliteetseid tarvikuid.

Alpek  OÜ tegeleb porolooni lõikamisega aastast 2005. Kõik meie poolt kasutatavad poroloonid vastavad kõrgetele Euroopa Liidu standarditele ning omavad vastavaid sertifikaate. Porolooni ostame põhiliselt sisse Venemaalt ja Rootsist. Meie käsutuses on kaasaegne tehnoloogia ning koolitatud meeskond, mis tähendab tellimuste kiiret täitmist.

2013 aatsal liitus Alpek OÜ-ga Profiil Pluss AS. Ettevõte, kellel on suured kogemused pehme mööbli tarvikute müügiga aastast 1995. Meie meeskond panustab endast kõik, et pakkuda klientidele parimat hinda ja lühemaid tarneaegu.

Põhilisteks klientideks on Eesti madratsi- ja pehmemööblitootjad. Samuti võtame vastu eraisikute ning väiketootjate tellimusi. Meie eesmärgiks on klientide kiire ja paindlik teenindamine, millega oleme saavutanud eelise konkurentide ees. Püüame alati leida kliendiga koostöös tema vajadustele parima lahenduse.

  • Aadress: Taevavärava tee 4a, Rae vald 75306
  • tel: +372 5036 907
  • faks +372 603 0275
  • www.alpek.ee/