Duo-Line OÜ

OÜ Duo-Line on kiirelt arenev 2005. aastal loodud mööbli projekteerimise, tootmise ja paigaldusega tegelev ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele mõistliku hinnaga funktsionaalseid, praktilisi ja toimivaid lahendusi.

Meie põhitegevusalaks on köögi-, vannitoa-, esikumööbli ja garderoobide projekteerimine, jae- ja hulgimüük, valmistamine ja paigaldus. Lisaks sellele pakume lükanduksi, furnituuri, mööblitarvikuid ja kodumasinaid. Projekteerimisel kasutame kaasaegset arvutiprogrammi mille abil on võimalik mööblist saada fotorealistlik pilt juba enne tellimist.

2007. aasta alguses hakkasime liuguste tootmisel kasutama kõrgekvaliteedilisi ASTIN süsteeme, mis võimaldab anda ustele 10 aastase garantii. Valikus on nii liug-, voldik- , pöörd- kui ka vaheukse süsteemid. ASTIN süsteemid sobivad kappidele, riidehoidudele, raamatukogudele, büroo- ja kodumööblile. Uste sisudeks võib kasutada kõiki meie poolt pakutavaid spoonitud ja melamiin plaate, klaasi, peegleid, bambus-, kangas- ja rataan plaate. Samas on võimalik erinevaid materjale vabalt kombineerida. Võimalused on piiritud.

Oleme avatud kööstööks nii eraisikutele, sisekujundajatele, sisearhitektidele kui ka firmadele.

  • Aadress: Laki 14A, 10621 Tallinn
  • tel: + 372 6 825 080
  • faks +372 6 825 080
  • www.duoline.ee/