ESTmoobel

Me armastame ilu, meile meeldib ajatu elegantsus ning meile meeldib erineda. On väga oluline, et tunneksime oma kodus end mugavalt, see peab olema koht, kus lõõgastuda, puhata ning muud mured unustada. Ning meie suurimaks sooviks on pakkuda teile Skandinaavia stiilis mööblit ja sisustuselemente, millega saate oma kodust luua sooja, hubase ja romantilse koha.

Oma tootevalikus oleme piirdunud vaid ühe kindla stiiliga, Skandinaavia stiiliga, kuid soovime Teile pakkuda võimalikult erinevaid tooteid, mis vastaks iga inimese isikupärasele maitsele. Meie tootevalikusse kuulub nii eritellimusel, käsitööna kui ka seeriatootmises valmistatud mööbel.

Väga suurt tähelepanu pöörame kvaliteedile, sest Teie rahulolu on meie jaoks kõige olulisem ning miski ei valmista suuremat rõõmu, kui leiate meie tootevalikust mõne eseme, mille abil saate oma kodu veelgi kaunimaks muuta! Sellepärast oleme valinud oma tootevalikusse ainult Eestis valmistatud mööbli.

Enamus ESTmoobel mööblist on valmistatud naturaalsetest materjalidest nagu mänd, kask, tamm jms. Lisaks leiate meie tootevalikus naturaalsest nahast diivaneid ja tugitoole.