Standard AS

Loodud: 1944
Kategooria: Büroomööbel, Eritellimusmööbel, Pehme mööbel, Tootmine, Müük, Projektijuhtimine

meie lugu ulatub aegade taha

Standard on Eesti pikima ajalooga kaubamärk, mis alustas 75 aastat tagasi mööbli tootmise ja müümisega. Tänaseks on Standard kasvanud rahvusvaheliseks meistribrändiks, olles eestvedaja kaasaegsete ärikeskkondade loomisel. Standard on sünonüüm kvaliteedile ning meie jaoks tähendab see pidevat püüdlemist täiuse poole.

Standardi edu aluseks on toimiva terviku pakkumine, millest kunagine põhitegevus – mööbli tootmine – moodustab täna vaid ühe poole. Teiseks pooleks on nii büroolahenduste kui hotelliinterjööride tellijate nõustamine, ruumilahenduste planeerimine, interjööri disain ja elluviimise juhtimine – et detailid moodustaksid terviku, mis toimib täiuslikult.

Oleme veendunud, et inimesena saad Sa endast parima anda vaid siis, kui Sind ümbritsev keskkond – nii tööl, kui reisides arvestab Sinu tegelike vajadustega. Sellist keskonda oma klientidele loomegi – enamasti on need rahvusvahelised hotelliketid ja suure töötajaskonnaga kontorid, kes tahavad oma külalistele ja töötajatele pakkuda täiuslikke tingimusi kodust eemal oldud aja veetmiseks.

 

Standard annab ruumile sisu.

  • Aadress: Marja 9, 10617 Tallinn
  • tel: 6509 300
  • faks 6509 344
  • www.standard.ee